Ubercart Referrals (6.x-1.0-beta5) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: delete
hr: izbriši

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: List
hr: Popis

en: Cancel
hr: Odustani

en: Description
hr: Opis

en: Date
hr: Datum

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: User
hr: Korisnik

en: Continue
hr: Nastavi

en: This field is required.
hr: Ovo polje mora biti unešeno.

en: Code
hr: Kod

en: Order
hr: Poredak

en: Uses
hr: Koristi
