Ubercart Referrals (6.x-1.0-beta5) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: List
hu: Lista

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Date
hu: Dátum

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: User
hu: Felhasználó

en: Continue
hu: Folytatás

en: This field is required.
hu: Szükséges mező.

en: Amount
hu: Összeg

en: Code
hu: Kód

en: Order
hu: Sorrend

en: Rate
hu: Értékelés

en: Ubercart - core (optional)
hu: Ubercart - mag (kiegészítések)

en: %name settings have been saved.
hu: %name beállításai el lettek mentve.

en: Uses
hu: Használja
