Ubercart Referrals (6.x-1.0-beta5) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Continue
kn: ಮುಂದುವರೆ

en: Amount
kn: ಮೊತ್ತ

en: Rate
kn: ದರ
