Ubercart Referrals (6.x-1.0-beta5) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Operācijas

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Date
lv: Datums

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: rediģēt

en: User
lv: Lietotājs

en: Continue
lv: Turpināt

en: This field is required.
lv: Šis lauks ir obligāts.

en: Amount
lv: Summa

en: Code
lv: Kods

en: Order
lv: Secība

en: Rate
lv: Novērtēt

en: Ubercart - core (optional)
lv: Ubercart - kodols (opcija)

en: %name settings have been saved.
lv: %name iestatījumi saglabāti.

en: Uses
lv: Lieto
