Ubercart Referrals (6.x-1.0-beta5) - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: List
ml: പട്ടിക

en: Cancel
ml: രദ്ദാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Name
ml: പേര്

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Continue
ml: തുടരുക

en: This field is required.
ml: ഈ ഫീല്‍ഡ് ആവശ്യമാണ്.

en: Code
ml: കോഡ്
