Ubercart Referrals (6.x-1.0-beta5) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Submit
pl: Dodaj

en: Operations
pl: Czynności

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Date
pl: Data

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: User
pl: Użytkownik

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: This field is required.
pl: Wypełnienie pola jest wymagane.

en: Amount
pl: Ilość

en: Code
pl: Kod

en: Order
pl: Porządkowanie

en: Rate
pl: Oceń

en: Uses
pl: Używa
