Ubercart Referrals (6.x-1.0-beta5) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: delete
ru: удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Operations
ru: Действия

en: List
ru: Список

en: Cancel
ru: Отменить

en: Description
ru: Описание

en: Date
ru: Дата

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: User
ru: Пользователь

en: Continue
ru: Продолжить

en: This field is required.
ru: Обязательно для заполнения.

en: Amount
ru: Количество

en: Code
ru: Код

en: Order
ru: Порядок

en: Referrals
ru: Рефералы

en: Rate
ru: Оцените

en: Ubercart - core (optional)
ru: Ubercart - ядро (дополнительные)

en: %name settings have been saved.
ru: %name настройки были сохранены.

en: Uses
ru: Использование

en: Total Amount
ru: Общая сумма

en: no code
ru: нет кода
