Ubercart Referrals (6.x-1.0-beta5) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: delete
sv: radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: List
sv: Lista

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Description
sv: Beskrivning

en: Date
sv: Datum

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: User
sv: Användare

en: Continue
sv: Fortsätt

en: This field is required.
sv: Detta fält är obligatoriskt.

en: Amount
sv: Summa

en: Code
sv: Kod

en: Order
sv: Ordning

en: Rate
sv: Betygsätt

en: Ubercart - core (optional)
sv: Ubercart - kärna (valfritt)

en: %name settings have been saved.
sv: Inställningar för %name har sparats.

en: Uses
sv: Använder
