Ubercart Referrals (6.x-1.0-beta5) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Submit
th: ยอมรับ

en: Operations
th: การดำเนินการ

en: List
th: รายการ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Date
th: วันที่

en: Name
th: ชื่อ

en: edit
th: แก้ไข

en: User
th: ผู้ใช้

en: Continue
th: ดำเนินการต่อ

en: This field is required.
th: ช่องนี้จำเป็นต้องกรอก

en: Code
th: รหัส

en: Rate
th: ให้คะแนน

en: Uses
th: ใช้
