Reorder button for Ubercart (6.x-1.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Products
el: Προϊόντα

en: Order #
el: Παραγγελία #

en: My order history
el: Ιστορικό των παραγγελιών μου
