Reorder button for Ubercart (6.x-1.1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Date
ja: 日付

en: Total
ja: 合計

en: Products
ja: 商品

en: Ubercart - extra
ja: Ubercart - 特別機能

en: Order #
ja: 注文番号

en: My order history
ja: 注文履歴
