Reorder button for Ubercart (6.x-1.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Date
lt: Data

en: Total
lt: Iš viso

en: Products
lt: Prekės

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: Order #
lt: Užsakymas #

en: My order history
lt: Mano užsakymų istorija
