Reorder button for Ubercart (6.x-1.1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Date
nl: Datum

en: Total
nl: Totaal

en: Products
nl: Producten

en: Order #
nl: Bestelling #

en: My order history
nl: Mijn vorige bestellingen
