Reorder button for Ubercart (6.x-1.1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Total
vi: Tổng

en: Products
vi: Sản phẩm

en: Ubercart - extra
vi: Ubercart - mở rộng

en: Order #
vi: Đơn hàng #

en: My order history
vi: Lịch sử đặt hàng của tôi
