Reorder button for Ubercart (6.x-1.2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Date
cs: Datum

en: Total
cs: Celkem

en: Products
cs: Produkty

en: Order #
cs: Objednávka #

en: My order history
cs: Historie mých objednávek
