Reorder button for Ubercart (6.x-1.2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Date
da: Dato

en: Total
da: I alt

en: Products
da: Produkter

en: Order #
da: Ordre #

en: My order history
da: Min ordrehistorik
