Reorder button for Ubercart (6.x-1.2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Status
es: Estado

en: Date
es: Fecha

en: Products
es: Productos

en: Order #
es: Pedido nº

en: My order history
es: Mi historial de pedidos
