Reorder button for Ubercart (6.x-1.2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Status
et: Olek

en: Date
et: Kuupäev

en: Total
et: Kokku

en: Products
et: Tooted

en: Order #
et: Tellimus nr

en: My order history
et: Minu tellimuste ajalugu
