Reorder button for Ubercart (6.x-1.2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Date
fa: تاریخ

en: Total
fa: مجموع

en: Products
fa: محصولات

en: Ubercart - extra
fa: آبرکارت - اضافی
