Reorder button for Ubercart (6.x-1.2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Total
fi: Yhteensä

en: Products
fi: Tuotteet

en: Order #
fi: Tilaus #

en: My order history
fi: Tilaushistoriani
