Reorder button for Ubercart (6.x-1.2) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Date
hu: Dátum

en: Total
hu: Mindösszesen

en: Products
hu: Termékek

en: Ubercart - extra
hu: Übercart - extra

en: Order #
hu: Rendelés #

en: My order history
hu: Rendeléseim naplója
