Reorder button for Ubercart (6.x-1.2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Status
is: Staða

en: Date
is: Dagsetning

en: Total
is: Samtals

en: Products
is: Vörur

en: My order history
is: Yfirlit yfir viðskipti mín
