Reorder button for Ubercart (6.x-1.2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Status
it: Stato

en: Date
it: Data

en: Total
it: Totale

en: Products
it: Prodotti

en: Order #
it: Ordine #

en: My order history
it: Cronologia dei miei ordini
