Reorder button for Ubercart (6.x-1.2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Date
pl: Data

en: Total
pl: Razem

en: Products
pl: Produkty

en: Order #
pl: Zamówienie #

en: My order history
pl: Moja historia zamówień
