Reorder button for Ubercart (6.x-1.2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Date
sk: Dátum

en: Total
sk: Celkom

en: Products
sk: Produkty

en: Order #
sk: Objednávka č.

en: My order history
sk: História mojich objednávok
