Reorder button for Ubercart (6.x-1.2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Date
sv: Datum

en: Total
sv: Totalt

en: Products
sv: Varor

en: Order #
sv: Beställning #

en: My order history
sv: Min beställningshistorik
