Reorder button for Ubercart (6.x-1.2) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Date
tr: Tarih

en: Total
tr: Toplam

en: Products
tr: Ürünler

en: Ubercart - extra
tr: Ubercart - ilave

en: Order #
tr: Sipariş no

en: My order history
tr: Sipariş geçmişim
