Reorder button for Ubercart (6.x-1.1) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Date
de: Datum

en: Total
de: Gesamt

en: Products
de: Produkte

en: Order #
de: Bestellung Nr.

en: My order history
de: Meine bisherigen Bestellungen
