Reorder button for Ubercart (6.x-1.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Status
he: מצב

en: Date
he: תאריך

en: Total
he: סך הכל

en: Products
he: מוצרים

en: Order #
he: מספר הזמנה

en: My order history
he: הסטורית ההזמנות שלי
