Ubercart Restrict Qty (6.x-2.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Type
sv: Typ

en: SKU
sv: Artikelnummer

en: Defaults
sv: Förvalt

en: Lifetime
sv: Giltighetstid

en: Any
sv: Alla

en: The ID of the product feature this is attached to.
sv: ID-numret för varuegenskaperna som detta är bifogat till.

en: The ID of the node this role feature is attached to.
sv: ID på noden som denna rollegenskap är kopplad till.

en: The product model.
sv: Varumodellen.
