Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Product
af: Produk
