Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar
