Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Year
be: Год

en: Month
be: Месяц

en: Week
be: Тыдзень

en: Day
be: Дзень
