Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Cancel
bg: Отмени

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Year
bg: Година

en: Month
bg: Месец

en: State
bg: Статус

en: Day
bg: Ден

en: Product
bg: Продукт
