Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to bn translation catalogue (10 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Name
bn: নাম

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Year
bn: বছর

en: Month
bn: মাস

en: Day
bn: দিন
