Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Year
bo: ལོ

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Day
bo: ཉིན

en: Global
bo: སྤྱི་ཡོངས
