Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Year
ca: Any

en: Month
ca: Mes

en: Customer
ca: Client

en: State
ca: Estat

en: Week
ca: Setmana

en: Day
ca: Dia

en: Limit
ca: Límit

en: Product
ca: Producte
