Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Type
cy: Math

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: Year
cy: Blwyddyn

en: Month
cy: Mis

en: Week
cy: Wythnos

en: Day
cy: Dyddiad

en: Limit
cy: Terfyn

en: Global
cy: Eang
