Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Year
da: År

en: Month
da: Måned

en: Customer
da: Kunde

en: State
da: Status

en: Week
da: Uge

en: Day
da: Dag

en: Limit
da: Grænse

en: Product
da: Produkt

en: Restriction Type
da: Begrænsningstype
