Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: delete
de: Löschen

en: Delete
de: Löschen

en: Submit
de: Absenden

en: Operations
de: Aktionen

en: Type
de: Typ

en: Cancel
de: Abbrechen

en: edit
de: Bearbeiten

en: Year
de: Jahr

en: Month
de: Monat

en: Customer
de: Kunde

en: State
de: Status

en: Week
de: Woche

en: Day
de: Tag

en: Limit
de: Begrenzung

en: Product
de: Produkt

en: Type ID
de: Typ-ID
