Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Year
el: Έτος

en: Month
el: Μήνας

en: Customer
el: Πελάτης

en: State
el: Κατάσταση

en: Week
el: Εβδομάδα

en: Day
el: Ημέρα

en: Limit
el: Όριο

en: Product
el: Προϊόν

en: Global
el: Καθολικό
