Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Year
eu: Urtea

en: Month
eu: Hilabetea

en: State
eu: Egoera

en: Week
eu: Astea

en: Day
eu: Eguna

en: Limit
eu: Muga

en: Global
eu: Globala
