Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Year
fi: Vuosi

en: Month
fi: Kuukausi

en: Customer
fi: Asiakas

en: State
fi: Tila

en: Week
fi: Viikko

en: Day
fi: Päivä

en: Limit
fi: Rajoitus

en: Product
fi: Tuote

en: Global
fi: Yleinen
