Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: delete
fil: tanggalin

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Type
fil: Uri

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Name
fil: Pangalan

en: edit
fil: wastuhin
