Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Year
ga: Bliain

en: Month
ga: Mí

en: Week
ga: Seachtain

en: Day
ga: Lá

en: Product
ga: Táirge
