Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Year
gl: Ano

en: Month
gl: Mes

en: Customer
gl: Cliente

en: State
gl: Estado

en: Week
gl: Semana

en: Day
gl: Día

en: Limit
gl: Límite

en: Product
gl: Produto
