Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Year
hr: Godina

en: Month
hr: Mjesec

en: Customer
hr: Kupac

en: State
hr: Država

en: Week
hr: Tjedan

en: Day
hr: Dan

en: Limit
hr: Ograničenje

en: Product
hr: Proizvod

en: Global
hr: Opće
