Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Year
hy: Տարի

en: Month
hy: Ամիս

en: Week
hy: Շաբաթ

en: Day
hy: Օր
