Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Cancel
is: Hætta við

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Year
is: Ár

en: Month
is: Mánuður

en: Customer
is: Viðskiptavinur

en: State
is: Fylki

en: Week
is: Vika

en: Day
is: Dagur

en: Product
is: Vara
