Ubercart Restricted Shipping (6.x-1.0) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: delete
it: elimina

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Operations
it: Operazioni

en: Type
it: Tipo

en: Cancel
it: Annulla

en: Name
it: Nome

en: edit
it: modifica

en: Year
it: Anno

en: Month
it: Mese

en: Customer
it: Cliente

en: State
it: Stato

en: Week
it: Settimana

en: Day
it: Giorno

en: Limit
it: Limite

en: Product
it: Prodotto

en: Global
it: Globale
